Masážne bazény

Späť

Verejné

VEREJNÉ MASÁŽNÉ BAZÉNY S PRELIVOM - Bazény sú osadené hydromasážnými, vzduchovými tryskami a prvkami pre filtráciu vody. Dodávajú sa s nosnou regulovateľnou konštrukciou, sú vybavené masážnými čerpadlami, vzduchovačmi, filtráciou a elektrickým ovládaním. Technológie vieme dodať podľa typu a zaťaženia na mieru.

 

USSPAVýnimočné komerčné vírivky pre najrôznejšie verejné prevádzky. Vynikajúca technológia pripravená pre vysokú záťaž je riešená individuálne podľa typu prevádzky. Produkty tejto kategórie spĺňajú všetky platné normy na prevádzku a čistotu vody a sú v súlade s náročnými hygienickými požiadávkami. Profi vírivky pro komerčné využitie sú technologicky odlišné od spa pre domáce využitie. USSPA prináša profesionálne riešenie hotelových spa pre vaše zariadenia.

POOLSPA - je súčasťou skupiny Roca. Je lídrom na trhu víriviek a bazénov Európe . Produkty POOLSPA sú zárukou dokonalej kombinácie funkčnosti a prepracovanosti s inšpiráciou a designu. POOLSPA je starostlivosť o zdravie , krásu a pohodu svojich zákazníkov . Poskytuje trvalo vysokú kvalitu , luxus a estetické produkty , a súčasne zabezpečujú ich nepretržitý rozvoj a inovácie . Telesá whirlpoolu SPA sú vyrobené z polyesteru zosilneného sklenným vláknom s povrchovou úpravou zo sanitárneho akrylu, ktorý zabezpečuje dokonalú možnosť údržby. Každý je osadený v hliníkovom ráme, vďaka ktorému je možná inštalácia v podlahe alebo na podlahe.Štandartné vyhotovenie sa dodáva v bielej farbe, iné farby za príplatok.

BERNDORF – nerezové vírivky. Antikorové bazény majú dlhoročnú tradíciu a vyznačujú sa svojou dlhoročnou životnosťou a minimálnymi nákladmi na údržbu. Technológia je charakteristická tým, že sa flexibilne prispôsobí najrôznejším podmienkam, využíva materiály najvyššej akosti, ktoré spĺňajú najprísnejšie hygienické a bezpečnostné požiadávky.
Výhody: dlhá životnosť, hermetická celistvosť povrchu bez špár, trvalá tesnosť, jednoduchá prevádzka a údržba, možnosť tepelnej izolácie, protišmykové plochy.