Masážne bazény

Späť

Privátne

VOĽNE STOJACE - Vírivé bazény sú vybavené masážnym čerpadlom, elektrickým ohrevom vody, ovládacím panelom, prípadne generátorom ozónu. Ohrev vody je automatický a filtrovanie vody zabezpečuje kartušový filter. Vírivý bazén je obložený syntetickým voliteľným materiálom. Je možné ho dodať len s nosnou kovovou konštrukciou bez obloženia. Na vyžiadanie je možné k obloženým bazénom doplniť vnútornú termickú izoláciu, pre zníženie tepelných strát.

 

USSPA - LUXUSNÉ MASÁŽNE BAZÉNY. Nadčasový design spája elegantné linie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie. Špičková kvalita a efektivna prevádzka vám spríjemní každodenný relax. Produkty rady USSPA | privat sú tým nejlepším, čo môžete z víriviek mať. Keď túžite po dokonalosti, maximálnom technologickom  vybavní a ste náročný, sú vírivky USSPA | privat tým, čo hľadáte.

RVIERA POOL - RivieraPool Fertigschwimmbad GmbH je jeden z najväčších výrobcov hotových bazénov a víriviek. Komfort, solídna kvalita, elegantný dizajn a vycibrená technika vyplývajúce zo 40 ročných skúseností a rovnako tak aj inovácií.

Prefabrikované jednodielne bazény z ľahko ošetrovateľného a odolného epoxy akrylátu. Vnútro bazéna Riviera-Pool je vyrobené zo siedmych vrstiev. Každá má na na svojom mieste celkom určitú funkciu, aby to vyhovovalo špeciálnym požiadavkám v stavbe bazéna. V celku sú zodpovedné za výnimočné vlastnosti vášho bazéna RivieraPool.

 

PASSION SPAS