Bazény

Späť

Nerezové bazény

PRIVÁTNE - Firma Berndorf Bäderbau sa tiež zaoberá výrobou bazénov určených pre privátnych klientov. Vyrábame typizované druhy bazénov so stenami s prelivovým žliabkom alebo so stenami so skimmerovým prevedením. Cenovo prijateľnejšie sú typizované bazény (viď TYPIZOVANÉ VÝROBKY).
Na objednávku je možné dodať akékoľvek atypické tvarové riešenie z vyššie uvedených typov bazénových stien. Je nutné rátať s vyššími nákladmi na projektovú dokumentáciu , výrobu a montáž.

HOTELOVÉ - slúžia pre zvýšenie kvality hotelových služieb, často v spojení s vírivou vaňou , saunami a ochladzovacími zariadeniami (wellness a SPA). Bazény vyrábame podľa platných bezpečnostných a hygienických noriem pre verejné bazény. Optimálnu teplotu vody doporučujeme 31 stupňov Celzia.

REHABILITAČNÉ - Slúžia pre zvýšenie kvality služieb balneologických a liečebných centier, často sa doplňujú vírivou vaňou, kneippovým bazénom, saunami a ochladzovacími zariadeniami (WELLNESS A SPA). Bazén je vyrobený podľa platných bezpečnostných a hygienických noriem pre verejné bazény. Teplota vody je najčastejšie min. 31 stupňov Celzia. Bazény sú inidivuálne tvarované a vybavené technickými zariadeniami pre požadovaný druh terapie. Bazény majú niekoľko možností vstupu do vody vrátane bezbariérového vstupu (šikmou plošinou, hydraulickými manipulátormi a pod).