Bazény

Späť

Kompozitné bazény

Môžeme uskutočniť konečnú montáž rýchlo, čisto a hospodárne - bez zdĺhavých stavebných prác v dome či na Vašom pozemku. Množstvo doplnkového príslušenstva ako, masážne dýzy, podlahové gejzíry, zariadenia na plávanie proti prúdu a plytké zóny, mimoriadna výbava sa stará o pestrú wellness a fitness zónu.

 

USSPA - PLAVECKÉ BAZENY S PROTIPRÚDOM. Veľkorysí priestor, príjemná teplota vody a možnosť celoročného plávania vonku.  Naviac nízka energetická spotreba a nenáročná údržba. Pozvolný vstup do bazéna a rafinovane umiestnené trysky pre základnú hydroterapiu. Regulovateľný protiprúd, protišmyková podlaha a madla pre akvatické cvičenie robí z vášho termálneho bazéna skvelé miesto pre denný relax.

RIVIERA POOL - RivieraPool Fertigschwimmbad GmbH je jeden z najväčších výrobcov hotových bazénov a víriviek. Komfort, solídna kvalita, elegantný dizajn a vycibrená technika vyplývajúce zo 40 ročných skúseností a rovnako tak aj inovácií. Prefabrikované jednodielne bazény z ľahko ošetrovateľného a odolného epoxy akrylátu. Vnútro bazéna Riviera-Pool je vyrobené zo siedmych vrstiev. Každá má na na svojom mieste celkom určitú funkciu, aby to vyhovovalo špeciálnym požiadavkám v stavbe bazéna. V celku sú zodpovedné za výnimočné vlastnosti vášho bazéna RivieraPoo